środa, 15 lipca 2009

Kiedyś się uda

Witam! Dziś samopoczucie bardzo dobre ale znów trochę zabrakło, lecz mnie to nie zniechęca, kiedyś się uda! Znów czeka mnie kilka ciężkich etapów, trzeba będzie zapłacić za ucieczkę! Pozdrawiam moich wiernych kibiców!

foto: corvospro 

11 komentarzy:

 1. Pewnie, że się uda. Z taką siłą woli, charyzmą, umiejętnościami i doświadczeniem musi sie w końcu udać. Ja w to wierzę i nie zwatpię. Cały czas życzę Tobie aby to sie w końcu spełniło, a nam wszystkim którzy w ciebie wierzą żebyśmy się cieszyli razem Tobą. Przy okazji pozdrowienia dla panów z polskiej wersji eurosportu (wreście więcej mówili o jedym polaku na tdf) Połamania kół jutro.
  Robert

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo i oby tak dalej! Trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 3. ładnie dziś Pan Baranowski o Panu opowiadał, "gdy Moto-Sapa odjeżdża w ucieczce, peleton wie że nie może go zbyt daleko puścić :)"
  Kiedyś się uda! Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 4. piekna jazda i tempo, az milo sie ogladalo :) bylo barrdzo blisko, ale tak jak poprzednicy uwazam sie w koncu sie uda..! pozdro od DH-zone.com! powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Brawo, brawo, brawo!!! Gratulacje i chapeau bas! 160 km tytanicznej pracy! Wytrwałości na kolejnych etapach!

  OdpowiedzUsuń
 6. Słonko, jak zwykle jestem z Ciebie dumna!!! Dla takich chwil warto jest znosić Twoje długie nieobecności w domu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ladnie Pan dzis jechal, oby sie udalo niebawem wygrac, chyba "do trzech razy sztuka". Moze bedzie jeszcze okazja, i nie zabraknie 5km ;) Pozdrawiam i trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 8. Eh... oczywiscie nie dzis a wczoraj ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Z zaciśniętymi kciukami oglądałem wyścig do końca i liczyłem, że jakoś uda się dowieźć choć kilka sekund do mety. Nie udało się, ale to była dopiero druga próba. Jak to się mówi, do trzech razy sztuka :) Życzę powodzenia przy następnej okazji!

  OdpowiedzUsuń
 10. Rymanów Zdrój-Gratuluje!i Pozdrawia!

  OdpowiedzUsuń
 11. Znakomita praca w tegorocznym tdf!!! Powodzenia

  OdpowiedzUsuń