czwartek, 23 lipca 2009

Dziś miałem jechać spokojnie

Witam! Dziś miałem  jechać spokojnie ale to w końcu Tour de France, samopoczucie od startu nie złe więc się sprężyłem i znów podjazd 3,5km, co nie jest moją mocną stroną, jakoś się wtoczyłem ale czas nie rewelacyjny. Jutro od startu znów będzie bolało bo 6,5km pod górę, ale to w końcu trzy ostatnie etapy.

foto: corvospro 

5 komentarzy:

 1. Witam !!!
  Myślę, że czas nie był taki zły, w końcu to debiut na tdf i to w dodatku pod górkę. Dla mnie I klasa. Pozdrawiamy i trzymamy kciuki.

  OdpowiedzUsuń
 2. nie badz taki skromny; wystarczy popatrzec na "nazwiska" ktore wyprzedziles.
  gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 3. Przez dwa dni zaciśnij zęby, a potem na Polach ostatni zryw i przed peletonem do mety, nawet tam ucieczki dojeżdżały, może to właśnie w tym roku nie będzie finiszu z grupy :-) Trzymaj się - dasz radę!

  OdpowiedzUsuń
 4. Po raz kolejny wyrazy uznania! Zankomita jazda, której zasługą jest oczywiście siła charakteru! Jak zwykle wytrwałość i determinacja! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Marcinie, wspaniale sie trzymasz. W tym roku to "tylko rozgrzewka". Za rok,jak Bog da, mamy nadzieje ze wystapicie z Sylwestrem. Petla stala sie przez wasza oebcnosc o wiele ciekawsza. Powodzenia na Mont Ventoux.

  OdpowiedzUsuń