poniedziałek, 5 października 2009

Finał Skandia Maraton Lang Team

W niedzielę w Kwidzynie odbył się wielki finał tegorocznego ścigania na rowerach górskich w cyklu Skandia Maraton Lang Team 2009. W niepowtarzalnej imprezie uczestniczyło prawie 800 amatorów MTB z całego kraju, nie zabrakło cudzoziemców.

Gościem specjalnym wielkiego finału był Marcin Sapa, kolarz włoskiej grupy zawodowej Lampre. Na starcie stanął obok Andrzeja Kaisera i Franciszka Sawickiego z Konina. Sympatyczny Wielkopolanin, od kilku lat mieszka w Poznaniu, zdecydował się na jazdę na dystansie Medio.

– Po raz pierwszy w tym roku ścigałem się w na rowerze górskim. Wielu chciało mnie wyprzedzić. Cieszy fakt, że zająłem trzecie miejsce w swej kategorii wiekowej M3. Nie spodziewałem się tego. Było co robić, gdyż wiele kilometrów trzeba było jechać w piasku, a wiatr przyginał mnie do ziemi. Na asfalcie pędziłem szybko, traciłem trochę czasu na bezdrożach - podsumował swój udział w Kwidzynie Marcin Sapa.

Marcin Sapa stanął na podium i sam honorował najlepszych zawodników. I kwidzyńskiej edycji i całego cyklu. Był to bardzo pracowity dzień zawodnika Lampre.

źródło: www.skandiamaraton.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz